Služby

Micro Dermobooster

Je to jedinečný Sothys protokol kombinujúci overenú kozmetickú líniu Cosmeceutical a hi-tech prístroj.Tento protokol garantuje viditeľne mladšiu pleť bez chirurgických zásahov.

Intenzívne ošetrenie Hydra

Ponorte sa do intenzívneho zážitku s intenzívnym ošetrením Hydra- Hyaluronic Acid. Toto luxusné ošľetrenie bolo špeciálne navrhnuté aby vyhovovalo potrebám hydratácie všetkých druhov pleti.

Indonézia

Orginálne ošetrenie inšpirované zdedenými indonézskymi rituálmi.Masáže s použitím týchto technik sa vyznačujú silnou relaxáciou, ktorú navodzuje aj použitie jazmínu a santálové drevo.

Omladzujúce intenzívne ošetrenie

1 hodina 15 minút cielenej starostlivosti na zmiernenie prejavov starnutia. Profesionálne omladzujúce ošetrenie pre ženy ktoré si chcú nechať svoj vek pre seba.

Kryo očné profesionálne ošetrenie

Kompletné ošetrenie na vrásky,tmavé kruhy,opuchy a presvetlenie očného okolia.Okamžite odstraňuje odstraňuje známky únavy a starnutia,osviežujúci kryo efekt zabezpečujú porcelánové lyžičky.

Detox Energia

Dodá pleti energiu,pomáha brániť sa škodlivými účinkami enviromentálneho stresu, chýba jej jas a potrebuje nabudiť a zjednotiť.

O nás

Sme otvorený aj počas sviatkov. Počas týždňa 3 hodiny parkovanie ZADARMO, cez víkendy a sviatky 5 hodín parkovania ZADARMO.

Online rezervačný
systém

Kontakt

Pribinova 8
81109, Bratislava

+421 917 332 028